Fakultné aktivity

Účasť FŠT na Medzinárodnom strojárksom veľtrhu v Nitre 2016

Po roku intenzívneho dopracovania a ďalšieho inovovania, do ktorého sa pustili ďalší trenčianski vysokoškoláci, hrdo predstavili na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu významnú inováciu pásového vozidla. Vozidlo už totiž po ďalších konštrukčných zásahoch nepotrebuje vodiča a je plne diaľkovo ovládateľné.

 Opens external link in new windowViac tu...

 

 

Informačný deň SNUS

Sekcia Rádioenvironmentalistiky Slovenskej nukleárnej spoločnosti v spolupráci s Fakultou špeciálnej techniky TnUAD organizujú Informačný deň SNUS.

Opens external link in new windowViac...

Opens external link in new windowDojmy z akcie

 

 

 

Pásové vozidlo bolo predstavené medzi mladými ľuďmi na Trenčianskom robotickom dni.

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne sa s Fakultou špeciálnej techniky zúčastnila už 11. ročníka Trenčianskeho robotického dňa, ktorý sa konal v priestoroch trenčianskeho výstaviska Expo Center, a.s. 

Opens external link in new windowViac...

Exkurzie v spoločnostiach Johnson Control a Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems

Študenti druhého ročníka bakalárskeho štúdia študijného programu „Servis a opravy automobilov“ FŠT TnUAD v Trenčíne, v rámci výučby predmetu „Bezpečnosť automobilov“, navštívili v rámci dvoch dní (02.03.2016 a 13.04.2016) spoločnosti Johnson Controls International, spol. s r. o. - odštepný závod Trenčín a Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o. Trenčín.

Opens internal link in current windowViac...

JOB Day 2016

Aj tento rok sa Fakulta špeciálnej techniky Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne rozhodla ponúknuť svojim študentom možnosť stretnúť sa s ich potenciálnymi zamestnávateľmi a získať atraktívne pracovné ponuky.

Opens external link in new windowViac...

Študenti Fakulty špeciálnej techniky sa rozbehli

5.4. 2016 v Trenčíne na pôde Fakulty špeciálnej techniky Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne prebehlo zaujímavé podujatie organizované národným rozvojovým projektom AZU – aktivity zvyšuje úspech. Študentom sa prostredníctvom interaktívneho podujatia priblížili možnosti ako postupovať pri realizácií svojich nápadov či podnikaním v projekte Rozbehni sa!.

Opens external link in new windowViac...

AIS E-learning Webmail Kontakty Strava Knižnica
Kalendár podujatí
uplynulé August - 2019 nasledovné
Po Ut St Št Pi So Ne
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 25
26 27 28 29 30 31